2.-4.9. a 9.-11.9.2016, Hostivařská přehrada

Active For Life

Active for life

SPORTOVNÍ UDÁLOST ROKU

Kdy:

2.-4.9. a 9.-11.9.2016

Kde:

Hostivařská přehrada, Praha

Praha

EVROPSKÉ MĚSTO SPORTU

O AKCI

Active For Life je jedinečný sportovní festival určený všem věkovým skupinám, do jehož průběhu se může aktivně zapojit každý návštěvník. Historicky první ročník se uskuteční v Praze u Hostivařské přehrady od 2. do 4.9. a od 9. do 11.9.2016. Pod vedením profesionálních instruktorů si tu budete moci vyzkoušet nepřeberné množství sportovních aktivit – od aerobicu přes biatlon či hokejbal, až po zumbu. Na místě bude probíhat řada workshopů, čekají vás i soutěže, závody a turnaje o hodnotné ceny.

Festival prostřednictvím sportu propojuje děti i dospělé, lidi s handicapem i bez něj, dětské domovy i nadace. V exhibicích se tu představí ostřílení profesionálové, nedílnou součástí budou i benefiční závody. Kromě sportovních hvězd se festivalu zúčastní i řada celebrit (herců, tanečníků a hudebníků), s nimiž si budete moci zasportovat i se s nimi i vyfotit. Nebude chybět ani pestrá nabídka dobrého a zdravého jídla!

Program ke stažení

AMBASADOŘI PROJEKTU

MAPA AREÁLU

Mapa ke stažení

Co vás čeká:

PÁTEK 2.9.2016
  • 10:00 - 14:00 soutěže/semináře AŠSK sportovní dopoledne pro základní a střední školy
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop 3D Fitness TRX,Tabata,Hiit + indoor kola
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Dance Academy Prague Zuzana Zizoe Veselá
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Zumba Fitness Vendula Kořínková
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Street Workout
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Parkour
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Crossfit
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Bojové sporty
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Piloxing + piloxing Knockout Adéla Hurníková
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Lea Vršecká a její projekt Zdravý školák
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Pole Heaven pole dance,twerk,acro yoga Alex Kalousová,Martina Výtisková,Tereza Kuchařová
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Canon stan s fotostěnou + produktová prezentace
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Freestyle Kolbenka Indoboard, Slackrack, Airtrack, Lyžařské trenažéry, venkovní trampolína (5x3m)
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop SNAG první dotyk golfu
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Beach volejbal,fotbal,crazy bubbles fotbal v bublině
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Streetball, florbal, nohejbal, spikeball, badminton, frisbee
  • 15:00 - 16:00 soutěž s Fruitisimo v hodu na koš
  • 10:00 - 18:00 lukostřelba, biatlon, koloběžky, inline brusle
  • 10:00 - 18:00 vodní sporty, atrakce, kajaky, veslování
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Sport Hlavou: mentální příprava, vzdělávání, dovednosti (Ondřej Petr)
  • 10:00 - 18:00 soutěž/workshop Petr Koukal: STK pro chlapy
  • 10:00 - 18:00 soutěž/workshop Vlastina Svátková, Kristína Kubíčková, Martin Procházka: Pink Bubble nadace
  • 10:00 - 18:00 soutěž/víceboj Mercedes Active games (aktivní hry): disciplíny pro děti i dospělé amatér/profi
  • 10:00 - 18:00 aerobik/cvičení s Hankou Kynychou + účast dětských domovů ve spolupráci nadace Hanky Kynychové
  • 10:00 - 18:00 soutěž/workshop Jirka Mužík, Václav Chalupa, Lucie Duchoňová, David Kalivoda
  • 10:00 - 18:00 zábava/soutěž Sport Cirkus: dětské nafukovací atrakce a soutěže s Luborem Tesařem + baby office koutek pro děti a maminky
  • 10:00 - 18:00 zábava/soutěž Berlitz Praha výuka jazyků: zábavní program pro děti
  • 10:00 - 18:00 zábava/soutěž CZC zábavní zóna, sportovní online hry
  • 10:00 - 18:00 vzdělávání/workshop AISEC mezinárodní studentská organizace
  • 18:00 - 19:00 vystoupení zpěvačka Aryanne
  • 19:00 - 20:00 vystoupení moderátor a mistr ČR v beatboxu Ondra Havlík alias EN.DRU
  • 20:00 - 21:00 vystoupení kapela Bek Ofis
SOBOTA 3.9.2016
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Jumping by K.&N.
  • 14:00 - 15:00 Jumping Fitness marathon by K.&N.
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Taneční workshopy a vystoupení
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Holmes Place jóga + cvičení vlastním tělem
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Power Plate
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop 3D Fitness TRX, Tabata, Hiit + indoor kola
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Street Workout
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Parkour
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Crossfit
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Bojové sporty
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Piloxing + piloxing Knockout Adéla Hurníková
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Lea Vršecká a její projekt Zdravý školák
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Zumba Fitness Vendula Kořínková
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Salsa Dance Martina Anton
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Pole Heaven pole dance, twerk, acro yoga Alex Kalousová, Martina Výtisková, Tereza Kuchařová
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Canon fotostěna + produktová prezentace
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Freestyle Kolbenka Indoboard, Slackrack, Airtrack, Lyžařské trenažéry, venkovní trampolína (5x3m)
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop SNAG první dotyk golfu
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Beach volejbal,fotbal,crazy bubbles fotbal v bublině
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Streetball, florbal, nohejbal, spikeball, badminton, frisbee
  • 15:00 - 16:00 soutěž s Fruitisimo v hodu na koš
  • 10:00 - 18:00 lukostřelba, biatlon, koloběžky, inline brusle
  • 10:00 - 18:00 vodní sporty, atrakce, kajaky, veslování
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Sport Hlavou: mentální příprava, vzdělávání, dovednosti (Ondřej Petr)
  • 10:00 - 18:00 soutěž/workshop Vlastina Svátková, Kristína Kubíčková, Martin Procházka: Pink Bubble nadace
  • 10:00 - 18:00 soutěž/workshop Jirka Mužík, Václav Chalupa, Lucie Duchoňová, David Kalivoda
  • 10:00 - 18:00 zábava/soutěž Sport Cirkus: dětské nafukovací atrakce a soutěže s Luborem Tesařem + baby office koutek pro děti a maminky
  • 10:00 - 18:00 zábava/soutěž Berlitz Praha výuka jazyků: zábavní program pro děti
  • 10:00 - 18:00 zábava/soutěž CZC zábavní zóna, sportovní online hry
  • 10:00 - 18:00 vzdělávání/workshop AISEC mezinárodní studentská organizace
  • 10:00 - 18:00 soutěž/víceboj Mercedes Active games (aktivní hry): disciplíny pro děti i dospělé amatér/profi
  • 18:00 - 22:00 vstupy Tomáš Matonoha a další komici na Stojáka
  • 18:00 - 19:00 vystoupení zpěvák Jan J. Nedvěd
  • 19:00 - 20:00 vystoupení kapela Hodiny
  • 20:00 - 21:00 vystoupení zpěvák Pavel Callta
NEDĚLE 4.9.2016
  • 10:00 - 18:00 charitativní den s nadací Pink Bubble (fuck cancer)
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Taneční workshopy a vystoupení
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Holmes Place jóga + cvičení vlastním tělem
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Power Plate
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Street Workout
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Parkour
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Crossfit
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Bojové sporty
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Piloxing + piloxing Knockout Adéla Hurníková
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Lea Vršecká a její projekt Zdravý školák
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Salsa Dance Martina Anton
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Pole Heaven pole dance, twerk, acro yoga Alex Kalousová, Martina Výtisková, Tereza Kuchařová
  • 14:00 - 16:00 soutěž s Pole Heaven v pole dance freestyle battle
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Canon stan s fotostěnou + produktová prezentace
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Freestyle Kolbenka Indoboard, Slackrack, Airtrack, Lyžařské trenažéry, venkovní trampolína (5x3m)
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop SNAG první dotyk golfu
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Beach volejbal,fotbal,crazy bubbles fotbal v bublině
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Streetball, florbal, nohejbal, spikeball, badminton, frisbee
  • 15:00 - 16:00 soutěž s Fruitisimo v hodu na koš
  • 10:00 - 18:00 lukostřelba, biatlon, koloběžky, inline brusle
  • 10:00 - 18:00 vodní sporty, atrakce, kajaky, veslování
  • 10:00 - 18:00 cvičení/workshop Sport Hlavou: mentální příprava, vzdělávání, dovednosti (Ondřej Petr)
  • 10:00 - 18:00 soutěž/workshop Vlastina Svátková, Kristína Kubíčková, Martin Procházka: Pink Bubble nadace
  • 10:00 - 18:00 soutěž/workshop Jirka Mužík, Václav Chalupa, Lucie Duchoňová, David Kalivoda
  • 10:00 - 18:00 zábava/soutěž Sport Cirkus: dětské nafukovací atrakce a soutěže s Luborem Tesařem + baby office koutek pro děti a maminky
  • 10:00 - 18:00 zábava/soutěž Berlitz Praha výuka jazyků: zábavní program pro děti
  • 10:00 - 18:00 zábava/soutěž CZC zábavní zóna, sportovní online hry
  • 10:00 - 18:00 vzdělávání/workshop AISEC mezinárodní studentská organizace
  • 10:00 - 18:00 soutěž/víceboj Mercedes Active games (aktivní hry): disciplíny pro děti i dospělé amatér/profi
  • 18:00 - 20:00 hudební vystoupení (program bude upřesněn)

GASTRO 2.-4.9.2016

Joker Cider, Bernard pivo i nealko, Fruitisimo, Pure Coco nápoje, Isostar nápoje, Nordbeans stánek s original kávou, Monnami organic nápoje, Etno svět vegan kuchyně, Fitnessmenu, Moi original icecream + protein zmrzlina, Titbit super potraviny, Lifefood produkty a mnoho dalšího.

Program na dny 9.-11.9.2016 bude upřesněn.

KOMU JE PROJEKT URČEN

RODINY S DĚTMI

MLADÍ SPORTOVCI

PARTY PŘÁTEL

SPORTOVCI S HANDICAPAM

KDOKOLIV

Cíl projektu:

CHCEME VYTVOŘIT MĚSTO SPORTU

VSTUPENKY

PARTNEŘI PROJEKTU

Hlavní partneři

Mediální partneři

Asociace, sdružení, kluby

Partneři v rámci dopravy

KONTAKTY

MAREK MODROVIČ

obchod a sponzoring

marek@activeforlife.cz

Lucie Duchoňová

organizace

LUBOŠ TESAŘ

organizace

lubos@activeforlife.cz

Martina Anton

organizace

Vendula Kořínková

organizace

Jirka Mužík

organizace

NAPIŠTE NÁM